Srpen 2011

psí citáty

17. srpna 2011 v 7:31 | MiSs___NaTkA___♥♥
Pes k člověku vzhlíží, kočka ho přehlíží a prase ho považuje za rovnocenného partnera.
Jestliže v ráji nejsou psi, potom chci po smrti jít tam, kam odešli oni.
Člověk je bohem psa. Pes nezná nikoho jiného, nechápe nikoho jiného. Jeho celá psí duše se rozplývá v jeho bohu, všechny jeho síly jsou zasvěceny jeho službám.
Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata.
Pes naučí vaše dítě věrnosti, vytrvalosti a třikrát se zatočit před ulehnutím.
Kdybych věřil na nesmrtelnost, bylo by jisté, že znám dost psů, kteří se dostanou do nebe, a jen velice, velice málo lidí.
Abychom získali správnou představu o své důležitosti, měl by každý mít psa, který ho bude zbožňovat, a kočku, která ho bude ignorovat.
Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.
Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.
Spatřil jsem v psích očích prchavý výraz pobaveného pohrdání a jsem přesvědčen, že psi si v podstatě myslí, že lidé jsou blázni.
Můj manžel mi dal na vybranou - buďto on nebo pes. Občas se mi po něm stýská...
My s manželem pomýšlíme, že si buď koupíme psa nebo pořídíme dítě. Nemůžeme se rozhodnout, zda si máme nechat zničit koberec nebo životy
Dát psovi kost není laskavost. Laskavost je podělit se se psem o kost, když máš hlad jako pes.


Jakmile jednou podrbete psa, máte navždy vystaráno o zábavu.


Ať už dáte psovi do misky jakoukoliv pochoutku, pes vás bude vždycky podezírat, že vy máte k
jídlu něco lepšího.

Zlatá životní pravidla pro kočky

17. srpna 2011 v 7:31 | MiSs___NaTkA___♥♥

Koupelna:

Vždy doprovázej hosty do koupelny. Nemusíš vůbec nic dělat. Stačí, když si sedneš a budeš na ně zírat.

Nábytek:

Když musíš zvracet, rychle vyskoč na křeslo. Pokud to ve spěchu nestihneš, aspoň se postav na drahý orientální koberec. Pokud v bytě orientální koberec není, postačí i huňatá podložka. Když pak zvracíš na koberec, udělej to s rozběhem a raději hned dvakrát, aby byla skvrna aspoň tak dlouhá jako lidská noha.

Asistence:

Pokud jeden z tvých lidí na něčem pracuje a druhý jen líně polehává, drž se toho zaměstnaného. Říká se tomu "pomáhání", u lidí je to obecně známo i jako "překážení".

Dveře:

Zavřené dveře jsou zakázané, ať vedou do kteréhokoli pokoje. Postav se na zadní nohy a zpracovávej dveře předními tlapkami. Až pak budou dveře otevřené, nemusíš jimi hned projít. Pokud se ti podařilo, že ti otevřeli dveře ven, zůstaň prostě stát přímo mezi nimi a trochu si popřemýšlej. Obzvlášť důležité je to při chladném počasí, dešti, sněžení nebo silných náletech komárů.

Kočičí záchod:

Když používáš záchod, dbej vždy na to, abys vyházela ven co nejvíc steliva. Lidé rádi šlapou bosýma nohama na kočičí stelivo.

Doba spánku:

Spi v noci na člověku tak, aby se ve spaní nemohl obracet.

Schovávání:

Schovej se občas na místech, kde tě člověk nenajde. V žádném případě nevycházej ven dřív než za tři nebo čtyři hodiny. Člověk propadne panice (to lidé milují!) a bude si myslet, žes utekla. Až pak vyjdeš ven, zahrne tě člověk láskou a pozorností a možná dostaneš i pamlsek.

Běhání:

Běhej co nejčastěji a pokud možno přímo pod nohama svého člověka, hlavně na schodech, když drží něco v náručí, ve tmě a ráno, hned jak vstane. Nesmírně tím zlepšíš jeho koordinaci pohybů.

Následují pravidla správného "pomáhání":

Když dohlížíš na vaření, posaď se těsně za levou patu kuchaře. Neuvidí tě, a tak máš větší šanci, že na tebe šlápne a pak tě vezme do náruče a bude tě hladit.
Když tvůj člověk čte, lehni si mu těsně pod bradu, přesně mezi oči a knihu, pokud nemůžeš ležet přímo na knize.
Když tvůj člověk vyřizuje nějaké papírování, lehni si doprostřed papírů, ale tak, abys jich měla co nejvíc pod sebou. Dělej, jako bys dřímala, ale co nejčastěji sekej tlapkou po tužce.
Když tvůj člověk píše vánoční pohledy nebo vyplňuje daňové přiznání, nezapomeň, že mu musíš pomoct! Posaď se na ten papír, na kterém právě pracuje. Pokud tě přemístí, odměň ho smutným pohledem. Když práce dobře pokračuje, poválej se po papírech a trochu je pomačkej. Když tě podruhé přenese na jiné místo, shazuj ze stolu jednu tužku po druhé - ale pomalu!
Když tvůj člověk čte noviny a drží je ve výšce, skoč před noviny. Lidé také rádi skáčou!
Když tvůj člověk pracuje u počítače, vyskoč na stůl, přeběhni po klávesnici, pohraj si s myší a pak si mu lehni na klín a na paže tak, abys mu užitečně zpomalila psaní.

A ještě poslední podnět:

Přistup co nejblíže k člověku, nejraději k jeho obličeji, otoč se, zvedni ocas a ukaž mu zadní část těla. Lidé to milují, tak to dělej hodně často! A nezapomínej ani na hosty!

Solar Fast Charger

16. srpna 2011 v 17:54 | MiSs___NaTkA___♥♥
Technologie jde neustále vpřed, proto Vám nabízíme další ekologickou a zároveň užitečnou věc pro každý dům či byt, a to solární LED svítilnu.
Solar Fast Charger
za 840,-Kč seženete ZDE

Popis

Svítilna využívá solární energii, kterou získává ze slunečních paprsků, a tím maximálně šetří přírodu. Svítilnu stačí položit na přímé sluneční světlo a po cca 6 hodinách nabíjení vnitřního akumulátoru (NI-CD baterie 600mah - který je součástí svítilny) dokáže svítit až 8 hodin. Již nepotřebujete žádné baterie ani akumulátory, solární panel Vám totiž vydrží víc jak 20 let. Svítilna váží pouze 145g a je vyrobena z leštěného hliníku. Dobrý výkon této baterie zaručuje 7 LED diod, s vysokou životností. Svítilna se vejde do každého batohu nebo tašky (37×20×37cm), a můžete ji tak mít neustále u sebe.

Šokující klíč od auta

16. srpna 2011 v 17:52 | MiSs___NaTkA___♥♥
Šokující klíč od auta
Šokující gadgety jsou od toho, aby šokovaly. Snadno nachytáte svého kamaráda, ale i zloděje, kterého můžete pozorovat z povzdálí, když si tento Šokující klíč "náhodou" zapomenete v restauraci.
seženete za 276,-Kč ZDE

Popis

Podle testů na vlastní kůži, které jsme provedli, je tento produkt vrcholným gadgetem.Věrná napodobenina klíče od aut jako jsou Audi, Volkswagen, Ford, Seat a další, láká každého, aby si s ním trochu pohrál a zmáčknul tlačítko, které "vystřelí" klíč. Jakmile někdo zmáčkne tlačítko - dostane malý elektrický šok. Takový klíč stačí položit v hospodě, restauraci nebo jinde, stát opodál a malou chvilku si počkat na zvědavce. Maketa je také vybavena funkční LED svítilnou.

SoapMatic

16. srpna 2011 v 17:50 | MiSs___NaTkA___♥♥
SoapMatic je gadget do koupelny, který bezdotykově dávkuje mýdlo. Přenosný, malý přístroj zlepšuje hygienu, ale hlavně přináší trochu techniky do jinak zaostalého prostředí našich koupelen.
SoapMatic
koupíte ZDE za 729,-Kč

Popis

SoapMatic je bezdotykovým dávkovačem mýdla. Vybavujete si ta zčernalá mýdla, když navštíví Vaši koupelnu instalatér nebo manžel po celém dni v dílně? Tomu je už konec. Dávkovač mýdla SoapMatic má ve své horní části pohybové čidlo, které reaguje na pohyb rukou a následně SoapMatic na Vaše ruce aplikuje jednu dávku tekutého mýdla. Zásobník SoapMaticu má objem 400 ml. Provoz zajišťují 4 x AA baterie, které jsou součástí balení.

Pilulkové Ubrousky

16. srpna 2011 v 17:37 | MiSs___NaTkA___♥♥
Na první pohled vypadají jako trošku větší paralen, ale polykat je rozhodně nedoporučujeme! Ovšem pokud je mírně navlhčíte začnou se dít věci.
Pilulkové Ubrousky
ZDE SI MŮŽETE OBJEDNAT ZA 111,-Kč

Popis

Na první pohled vypadají jako platíčko větších pilulek (o průměru 2cm) ovšem záhy zjistíte, že se ve skutečnosti jedná o extrémně slisovaný látkový ubrousek. Který se po navlhčení roztáhne do své standartní podoby. A můžete ho začít používat jakýmkoliv způsobem se Vám zlíbí. Ubrousky jsou skvělé v kombinaci s papírovým mýdlem. V jednom balení obdržíte 8 kusů tablet. Po namočení pilulky má ubrousek okamžitě rozměr 22 x 27 cm.

PinholeCam Wide

16. srpna 2011 v 17:35 | MiSs___NaTkA___♥♥
Skládací kartonový fotoaparát PinholeCam s širokoúhlým objektivem Vám umožní pořizovat skvělé panoramatické snímky.
PinholeCam Wide
za 660,-Kč k dostání ZDEEEE

Popis

PinholeCam Wide je fotoaparát bez optické čočky a automatické závěrky. Expozici filmu řídíte Vy sami ručním otevřením a uzavřením závěrky. Složení fotoaparátu zvládne i dítě a není k němu potřeba žádného lepidla, pouze lepící pásky. Jednotlivé díly jsou již vyseknuté z kartonu, proto není potřeba nic stříhat. Fotoaparát pracuje se standartním kinofilmem.

Náramkové Vysílačky

16. srpna 2011 v 17:33 | MiSs___NaTkA___♥♥
Díky přenosným vysílačkám už mezi sebou neztratíte kontakt. Výlety na kolech nebo lenošení na koupališti může dostat nový rozměr.
Náramkové Vysílačky
za 1 800,-Kč k dostání ZDEEE

Popis

Tyto vysílačky jsou skvělou hračkou, ale jistě je můžete využít i v jiných situacích než jen ve hře. Můžete si vybrat mezi osmi kanály a jejich dosah je až do 7 kilometrů, samozřejmě záleží na terénu. Na každé vysílačce je skvěle podsvícený LCD displej. Na něm najdete hodiny, stav baterií, V balení najdete kromě dvou vysílaček také nabíjecí baterie, adaptér pro jejich nabíjení a sluchátka. Vysílačky pracují s frekvencí 446 MHz, proto je můžete zcela legálně používat po celé evropě. Praktickými se mohou stát třeba na dovolené, aby jste se vyhnuli používání svého mobilního telefonu v zahraničí. Použít můžete až 8 kanálů a přijímat hovory díky hlasovému ovládání. Bude na Vás jestli využijite reproduktoru a mikrofonu, které jsou přímo na vysílačkách nebo zapojíte do hodinek sluchátka, která jsou součástí balení. Obsah balení: 2 kusy náramkových vysílaček 2 náhlavní soupravy 2 akumulátory 1 nabíjecí stanice pro dvě baterie český návod

Mirror Cube

16. srpna 2011 v 17:32 | MiSs___NaTkA___♥♥
Rubikova kostka je klasika, ale náš obchod rozhodně není klasický, a proto Vám nabízíme vylepšenou verzi Rubikovy kostky. Vidíte dobře. Jedná se variaci kostky, která se skládá z nepravidelných segmentů.
zakoupíte ZDE za 420,-Kč
ve dvouch barvách
stříbrná
a zlatá
Mirror Cube

Popis

Inovovaný klasický hlavolam, který Vám zde nabízíme překvapí opravdu každého. To hlavně protože klasickou rubikovu kastku zná snad každý, ale každý ji má vrytou do paměti jako kostku složenou z dalších stejných kostek. Zde přichází Mirror cube s něčím nečekaným. Jednotlivé díly kostky mají různou velikost. V myslích méně schopných luštitelů hlavolamů může něco tak nečekaného vyvolat šok. Není se ale čeho bát. Naopak Vám při skladání kostky může rozdílná velikost segmentů pomoci.
VIDEO:

MicroCam

16. srpna 2011 v 17:29 | MiSs___NaTkA___♥♥
MicroCam je spolehlivá, jednoduchá a naprosto miniaturní kamerka pro použití na večírcích, při sportu nebo v přírodě. Tohle zařízení má na výšku jen 5.5 cm! Má i funkční detekci pohybu, takže je zároveň stavebním kamenem každé výbavy pro skryté sledování.

Popis

MicroCam je malý, ale šikovný gadget. Kamerka je tak malá, že by ji mnoho z Vás za kameru ani nepovažovalo. Nabíjí se pomocí USB kabelu. Nahrává video se zvukem na micro SD karty s kapacitou až 16 GB. Po nabití vydrží v pohotovosti víc než týden nebo 2 hodiny záznamu při 25 fps a 640*480. Detekce pohybu, kterou můžete na kameře nastavit, Vám zajistí, že bude kamera snímat osamoceně a přesto ve správný čas. Jakmile ji zapnete, kamera spustí nahrávání při detekci pohybu. Po 60 sekundách bez pohybu se nahrávání vypne a kamera bude nadále čekat na další pohyb, který opět nahraje. MicroCam můžete také použít k focení pouhých fotek, kterou jsou v rozlišení 1280*1024. Fotografie i video jsou snímány úhlem 62°. Několik držáků v balení Vám umožní experimentovat při pořizování videa. MicroCam můžete přichytit na auto, na kolo, na obojek psa, na dveře od ledničky nebo ji schovat do krabičky od cigaret. Používat MicroCam je možné také při nabíjení, a proto je i uzpůsobená pro použití jako webová kamera. Obsah balení MicroCam Instalační CD Silikonové pouzdro USB napájecí kabel Šňůrka k zavěšení Magnetický držák Pásek se suchým zipem Klips Český návod
MicroCam
za 1 200,-Kč zakoupíte TADYYYY

LAV NAV

16. srpna 2011 v 17:27 | MiSs___NaTkA___♥♥
LAV NAV Vám pomůže nepočůrat záchodové prkénko a přitom se uprostřed noci nevzbudit. Využijte světelné signalizace, která označuje pozici záchodového prkénka.
LAV NAV
za 865,-Kč koupíte ZDEEEE

Laserové Nůžky

16. srpna 2011 v 17:24 | MiSs___NaTkA___♥♥
Laserové Nůžky
Skvělý gadget pro ty z nás co mají obě ruce levé a přesto chtějí stříhat s milimetrovou přesností.
seženete za 240,-Kč TADY

Popis

Kouzlo těchto nůžek vyrobených z kvalitní oceli spočívá v malé laserové svítilně umístěné na jejich úchopech, která po zapnutí promítá tenkou červenou linku ve směru střihu nůžek, která slouží jako pravítko. Laserová dioda se zapíná spínačem a je napájená kompaktní baterií typu LR44, která je samozřejmě součástí balení. Technické informace Napájení: LR44 (která je součástí balení)
VIDEO:

Kašlající Popelník

16. srpna 2011 v 17:22 | MiSs___NaTkA___♥♥
Popelník by měl být na kouř zvyklý, ale ne ten náš. Začne odpudivě a hlasitě kašlat, kdykoli postřehne cigaretu, protože si přece nenechá kazit zdraví!! Tato důvtipná věcička je jednoznačným vítězem pro ty, co chtějí praštit s okolí otravujícím zlozvykem - kouřením, nebo se nebojí nekonvenkčních až drastických srandiček z kuřáků.
Kašlající Popelník
Za 336,-Kč seženete TADYYY

Popis

Tento gadget může vypadat jako obyčejný popelník, ale nenechte se mýlit!! Dámy a pánové, představujeme Vám kašlající popelník, revoluční nápaditý antikuřácký pomocníček. Pokaždé, když k němu přiblížíte cigaretu, pohybové senzory spustí nezadržitelný, ohavný, hlučný kašel. Štve Vás Váš přítel, či kterýkoliv člen domácnosti tím, že si bez ostychu a bez ohledů zapálí v jakékoliv místnosti Vašeho voňavého bytečku? Chcete podráždit kolegy v práci při kuřácké pauzičce? Připomeňte jim, proč by neměli kouřit, alespoň ne ve Vaší společnosti! Zaměňte obyčejný popelník za náš kašlající a budete se skvěle bavit nad jejich udivenými a vyděšenými obličeji. Chvíli se jim možná i bude zdát, že je to velmi vtipný dárek, ale věřte, že po pár dnech nechutného chrchlání jej budou nenávidět. Varování: Pokud jste také kuřáci, vyhýbejte se mu na sto honů! Po použití tohoto kašlajícího popelníku možná budete chtít i Vy sami skoncovat s kouřením! Pokud ovšem s páchnoucí závislostí chcete rovněž seknout, je náš malý ukašlaný pomocník skvělou volbou. Je lepší než Nicorette. Neocenitelný dárek pro všechny "zapálené" kuřáky, co chtějí přestat s kouřením. A může být tím posledním popelníkem, který jste kdy v životě použili. Každý, kdo chtěl někdy přestat s kouřením ví, že to není žádná legrace. Je jedno, jak moc Vás Vaši blízcí podporují, pokušení je někdy silnější. A co teprve když jste sami doma, nudíte se a někde vzadu v hlavě se ozývá hlásek "Dej si jenom jednu, poslední, nikdo se to nedozví…" Zastaví Vás jedině náš popelník! Jak? Vychutnáte si snad cigaretku při odporném, hlenovitém, tuberkulózním kašli jak od tabákem prolezlého starého kuřáka…? Pomozte s odvykací kůrou sobě nebo Vašim známým tím, že jim darujete tento popelník! Kašlající popelník je vyroben z umělé hmoty a má klasicky 4 drážky pro odkládání cigaret. Každá z nich je vybavena pohybovým čidlem, které reaguje na vložení cigarety spuštěním kašlavého zvuku z vestavěného reproduktoru. Čidla i reproduktor jsou napájeny dvěma AA tužkovými bateriemi, jež jsou součástí balení.

Kamerový detektor jednoduchým a rychlým způsobem vyhledá skryté kamery v celé místnosti.

16. srpna 2011 v 16:25 | MiSs___NaTkA___♥♥
Kamerový detektor jednoduchým a rychlým způsobem vyhledá skryté kamery v celé místnosti.
Kamerový Detektor
za 1 560,-Kč to seženete ZDE

Popis

Jste alespoň někdy paranoidní? Pořiďte si gadget pro boj proti špehování. Kamerový detektor Vám vyhledá jedním pohledem na místnost skryté kamery, které se Vás snaží zachytit při lenošení v práci nebo při soukromých aktivitách doma. Detektor skrytých kamer je napájený akumulátorem, který budete nabíjet pomocí přiloženého adaptéru. Po zapnutí detektoru se stačí pouze podívat skrze hledáček, který Vám okamžitě označí očím skryté čočky kamer. Balení obsahuje: detektor skrytých kamer, akumulátor, adaptér a český návod.

iNote

16. srpna 2011 v 16:23 | MiSs___NaTkA___♥♥
iNote
Novinkou na českém trhu je tento nenápadný penál, který toho však umí mnohem více než psát na papír...
tuhle apsolutní bombu sežene ZDE za 2 701,-Kč

Popis

Jde o psací pero kterým můžete normálně psát na papír, ale krom papíru se Váš text díky ultrazvukové a infračervené technologii zaznamenává na speciální čtečku, která zachycuje všechny poznámky které napíšete na jakémkoliv povrchu. Je možné uložit až 100 stránek A4 do paměti čtečky. Psací pero používá klasické inkoustové náplně. Poznámky jsou exportované do Vašeho PC pomocí USB 2.0 a jsou ve formátu JPEG. Je možné pracovat offline. Psací pero se dá také použít jako myš. Stav vašeho textu je zobrazován na LCD displeji. Čtečka o velikosti 16 Mb (cca 100 stran A4) a rozlišení 100 dpi. Přijímač je dobíjen pomocí lithium-iontové baterie, pero je dobíjeno minibaterii typu SR41/LR41. Podpora operačních systémů Windows XP a Vista. Rozměry psacího pera jsou 13,5 x 1,4 cm a hmotnost 16g, přijímač 7,3 x 3,1 x 1,4 cm a váží 80g. Obsah balení Digitální pero Přijímač USB Kabel Návod Instalační CD Pouzdro

FM Zrcadlo s Osvětlením

16. srpna 2011 v 16:20 | MiSs___NaTkA___♥♥
FM zrcadlo nabízí několik řešení pro několik problémů v běžné koupelně nebo na cestách. Hlavní funkce jsou: FM rádio, LED osvětlení obličeje, hodiny, zrcadlo s úpravou proti zamlžování.
FM Zrcadlo s Osvětlením
pořídíte za 780,-Kč ZDEEE
FM zrcadlo je fajn gadget nebo dárek pro chlapy nebo všechny, kteří rádi stráví v koupelně větší než malé množství času. V tomto kompaktním zrcadle se ukrývá klasické rádio, které často v koupelně chybí. Aby jste s rádiem mohli v koupelně počítat musí být, tak jako je tohle, odolné vůči vodě a páře. Další dobrá věc, kterou ani my v koupelně nemáme jsou hodiny. Přesto bychom je právě tam rádi viděli, když po ránu často spěcháme. Dvě silné LED diody pod zrcadlem jsou namířeny přímo na obličej, aby bylo holení nebo líčení snadnější. LED diody i rádio jsou napájeny ze dvou klasických AA baterií, které jsme Vám přidali k rádiu zdarma. Samotné zrcadlo má skvělou povrchovou úpravu, která mu zabrání, aby se zamlžilo. Protože se zrcadlo přichycuje několika kvalitními a velkými přísavkami, můžete si jej vzít s sebou na cesty nebo na chatu.

Fly Goodbye

16. srpna 2011 v 16:18 | MiSs___NaTkA___♥♥
Fly Goodbye je ultimátní zbraň proti hmyzu, kterého se nechcete ani dotknout.
Fly Goodbye
za 774 kč ZDE

Popis

Fly Goodbye je nejvyspělejším lapačem hmyzu na trhu. Je to takový hmyzí jednoraňák. Ručně zbraň natáhnete, přiblížíte se pomalu k mouše a stisknete spoušť. Následně zbraň mouchu nebo jiného nežádoucího tvorečka nasaje do malého kontejneru, z kterého není úniku. Nebudeme si nalhávat, že psychika hmyzu nedojde újmy, ale k poškození hlavičky nebo hlavohrudi nedojde. Po polapení hmyzu stačí vyndat kontejner i s hmyzem a na bezpečném místě sejmout jednosměrný uzávěr. Jestli má hmyzák všech pět pohromadě, nevrátí se do Vaší blízkosti. Fly Goodbye dostanete s českým návodem a celkem třemi kontejnery, které můžete během večera plnit, a pak naráz uvolnit hmyzáky z jejich cel.

Falešný Kámen

16. srpna 2011 v 16:14 | MiSs___NaTkA___♥♥
Falešný kámen vytvoří u Vašeho letního sídla tajné místo pro předávání klíčů, ale i jiných drobností. Mrtvá schránka v podobě kamene chrání obsah před vodou pomocí dvou víček.
za 204,- Kč seženete zdeeeeee

Popis

Falešný kámen je vyroben z drsného plastu, který skvěle imituje obyčejný kámen. Nechávat klíč od chaty pod květináčem nebo rohožkou je opravdu nebezpečné, protože tam ho schovávají opravdu všichni. Falešný kámen který i s jeho obsahem pohodíte v trávě nebo uložíte pečlivě na skalku je pro nezasvěceného návštěvníka neviditelný. Dalším využitím pro Falešný kámen mohou být i škodolibé hry pro malé děti. Stačí jim slíbit, že jste jim někde na zahradě schovali padesátikorunu nebo jiné lákadlo a máte od nich aspoň na hodinku klid.

Falešné Karty

16. srpna 2011 v 16:11 | MiSs___NaTkA___♥♥
Staňte se falešným hráčem aniž by o tom někdo věděl. Není k zahození si to vyzkoušet s Falešnými kartami. Tajný návod přiložen.
tyto tajné karty seženete TADY za 336,-Kč ale pšššštttttt
Falešné Karty

Popis

Pro předvádění kouzelnických triků nebo menších podvůdek při hře s kamarády se dají použít tyto profikarty. Na svém rubu mají neodhalitelné značky, které Vám umožní přečíst hodnotu i barvu listu. Návod na přečtení těchto hodnot zde popisovat nebudeme, protože by jej měl znát pouze majitel karet. Návod bude přiložen u karet, pokud si je objednáte.

Elektronická Cigareta

16. srpna 2011 v 16:09 | MiSs___NaTkA___♥♥
Cigareta, která Vám může pomoci s kouřením přestat či alespoň omezit.
Elektronická Cigareta
za 600,-Kč k dostání TADY
POPIS
Pokoušíte se přestat kouřit? Elektronická cigareta Vám pomůže. Toto skvělé zařízení poskytuje pocit, že kouříte běžnou cigaretu, avšak s tím rozdílem, že je bez dehtu, tabáku a kouře otravného pro okolí. Elektronická cigareta je perfektní při kouření na pracovišti, kde je zakázáno. Ačkoli je lepší, když požádáte svého šéfa, abyste se vyhnuli zbytečným zmatkům. Hlavní rozdíl mezi normální a elektronickou cigaretou je v tom, že cigarety neobsahují žádný dehet, kancerogenní látky a jiné škodlivé přísady. Navíc k "zapálení" této cigarety není potřeba žádný oheň, takže můžete bez problémů kouřit i na místech, kde je nebezpečí vzniku požáru. Cigareta je naprosto neškodná pro okolí, které se tak vyhne pasivnímu kouření. Kuřáci by měli vědět, že elektronická cigareta obsahuje nikotin, což je stále návyková látka. Nicméně z klinických výzkumů vyplynulo, že nikotinová substituční terapie je efektivní způsob, jak omezit nebo dokonce přestat kouřit. Nikotinová žvýkačka je také způsob, jak přestat kouřit, ale elektronická cigareta je méně drastický způsob. Tyto cigarety jsou doporučeny pro lidi, kteří kouřili po dlouhou dobu a rozhodli se přestat, a nebo pro kuřáky, kteří žijí či pracují na místech. kde se nesmí kouřit. Tyto cigarety by neměli kouřit osoby mladší 18 let, lidé alergičtí na nikotin nebo těhotné a kojící ženy. Adaptér pro nabíjení elektronické cigarety vtipně napodobuje klasickou krabičku s cigaretami. Do této zdravější varianty se vejde samotná nabíjecí cigareta a 7 náhradních patron. Balení obsahuje: nabíječku ve tvaru krabičky klasických cigaret adaptér 1 x elektronickou cigaretu 6 x patrona s nikotinem (1 patrona odpovídá 20 klasickým cigaretám)

Detektor Lži

16. srpna 2011 v 16:04 | MiSs___NaTkA___♥♥
Ať si Vaši přátelé s Vámi raději nezahrávají. Máte v ruce "bombu", která je usvědčí z nepravdivých slov. Přístroj pracuje pouze na baterie 3 x AAA.
Detektor Lži
tuto potřebnou věcičku :D pořídíte ZDE
a navíc za úžasnou cenu-925,-Kč za pravdu!!

Popis

Zdá se vám, že někdo ve vašem okolí lže nebo prostě "kecá". Vytáhněte tento detektor a vše se vyjasní. Položte zkoušenému 3 testovací otázky, na které správně odpoví, aby se detektor nastavil na konkrétního kecala. Odpovědi na další otázky, už bude detektor prověřovat a pokud subjekt správně neodpoví, dostane do ruky elektrický šok. Nemusíte se bát zranění, přístroj pracuje pouze na baterie (3 x AAA nejsou součástí balení).
VIDEO:

Holozrcadlo

16. srpna 2011 v 16:01 | MiSs___NaTkA___♥♥
Holozrcadlo Vás efektem hologramu, který může vzniknout během sekundy naprosto ohromí. Vyberte menší předmět ponořte jej do zrcadla a pak můžete donekonečna strkat prstem do něčeho, co \"tam\" opravdu neni. :-)
Holozrcadlo
za 252,- Kč koupíte ZDE

Popis

Holozrcadlo je ve své podstatě lomené zrcadlo, které dokáže zcela skrýt samotný předmět do něj vložený a projektovat jej nad něj samotný. Doufáme, že tomu takto porozumíte.:-) K vytvoření hologram nepotřebujete žádnou zručnost ani cvik. Vypouklé Holozrcadlo je dodávané s malý stojánkém, aby bylo možné jej dát na tu správnou poličku ve Vašem bytě nebo dětském pokojíčku. Baterie nejsou zapotřebí.
video:
wow!!!

WIFI finder

16. srpna 2011 v 15:58 | MiSs___NaTkA___♥♥
WIFI finder

Není potřeba vždy zapínat celý počítač, aby jste zjistili jestli se připojíte k WIFI.
Za 468,01 Kč seženete tuto věcičku ZDE

Popis

Jednoduchá klíčenka s jedním tlačítkem. Už nebudete muset zapínat notebook nebo jiné mobilní zařízení, aby jste se dozvěděli, jestli se připojíte k nějakému WIFI hotspotu. Stačí stisknout a okamžitě se podle reakce LED diod dozvíte dostupnost WIFI. Baterie jsou v ceně. Na klíčence najdete celkem 5 stupňů síly WIFI signálu.

SolarBag

16. srpna 2011 v 15:55 | MiSs___NaTkA___♥♥
Hi-tech gadget se, kterým obstojíte v městské džungli a budete neustále nabití. Solární panel na jeho povrchu může nabíjet Vaše mp3 přehrávače, mobilní telefony nebo i PSP.
SolarBag
za 2 520 Kč seženete tady

Popis

Tento elegantní messenger bag je vybavený solárním panelem o výkonu 2,7W propojeným s nabíjecím Li-ion akumulátorem o kapacitě 1800mah. Ze kterého vede 8 redukcí pro mobilní telefony a ostatní mobilní elektroniku (úplný výčet kompatibilních zařízení dole v technické specifikaci). Uvnitř bagu je pak speciální kapsa určená pro transport Vašeho notebooku. Se Solar bagem se Vám už nemůže stát, že by jste na cestě skrz město měli zničehonic telefon bez elektřiny, nebo že by jste v autobuse museli odložit Váš Sony PSP protože došel akumulátor. Technická specifikace: Velikost solárního panelu: 19cm x 13cm Výkon solárního panelu: 2,7w Rozměry bagu: Délka 40cm, Výška: 30cm, Šířka 10cm, Redukce: Nokia, Samsung, Sony Ericsson, PSP, Nintendo DS Lite, LG a mini USB

Coolers

16. srpna 2011 v 15:53 | MiSs___NaTkA___♥♥

Coolers přicházejí, aby vylepšili Vaše požitky z poslechu Vašich přenosných přehrávačů. Aktivní reproduktory nikdy nevypadaly lépe.


za 480 kč seženete zde

existuje mnoho druhů a tady jsou:jinak všechny jsou v tomto obchodě skladem

Audio Iron
Coolers
Batman
Coolers
Blacky
Coolers
Blue Doll
Coolers
Hockey Horror
Coolers
Mummy
Coolers
Pink Kitty

Coolers

Skully
Coolers
Teddy
Coolers
Whiteman
Coolers

tak to jsou všechny typy :D

chocen bako-podrobnosti

16. srpna 2011 v 15:45 | MiSs___NaTkA___♥♥
v minulých článcích byl uveden stručný popis a obrázek produktu,tady už máme popis rozšířenější a video.pro zájemce tady


Popis

Choken Bako vyniká naprosto entuziastickou náladou, kterou jsme ještě u žádného umělého zvířátka neviděli. Po shlédnutí videa ihned zjistíte, proč je v zahraničí tak oblíbený. Ve skutečnosti se jedná o pokladničku, ale to tady asi není důležité. Po vhození mince do jeho misky se Choken Bako automaticky spustí a dokud minci nestrčí do pokladničky (nesežere), tak toho nenechá. Pokladnička má mezi našimi zákazníky značnou oblibu nebojíme se toho, že jako dárek nepotěšila.

aqua drop video

16. srpna 2011 v 15:39 | MiSs___NaTkA___♥♥


pro zájemce můžou si objednat tady

levitační karta-video

16. srpna 2011 v 15:30 | MiSs___NaTkA___♥♥
dodávám ještě video jinak můžete koupit tu


diplomek for katka za spřátelení

16. srpna 2011 v 15:08 | MiSs___NaTkA___♥♥
tak tady je:

new aff:Katka

16. srpna 2011 v 14:28 | MiSs___NaTkA___♥♥
přezdívka:Katka
umístěí:bezva affík
ikonka:

Laury Thilleman - Miss France 2011

16. srpna 2011 v 13:31 | MiSs___NaTkA___♥♥
Choken Bako

16. srpna 2011 v 11:23 | MiSs___NaTkA___♥♥
Video musíte vidět! Choken Bako pokladnička se stala v japonsku hitem. Ještě nikdy jsem neviděli nic podobného. Choken Bako má naprosto úžasný pohyb, který z něj dělá nadšeného žrouta Vašich peněz.
ve třech barvách:
černá
Choken Bako
dalmatin
hnědý dalmatin
za 720 kč zde

Chick Clicker

16. srpna 2011 v 11:17 | MiSs___NaTkA___♥♥
Něco pro osoby, které si zakládají na statistice, evidenci a přitom se rády dívají na pěkné věci, potřebují si je spočítat a zaznamenat. S pomocí Chick clickeru nebudou mít problém. Shledněte televizní reklamu, ve které hraje Chick clicker hlavní roli a Ben Aflleck vedlejší.
Chick Clicker
barva:sříbrná
za 240 kč zde

Can Top 4 kusy

16. srpna 2011 v 11:15 | MiSs___NaTkA___♥♥
Přetvořte s Can Topem běžnou plechovku od piva nebo limonády na uzavíratelnou lahev. Sada 4 kusů v zajímavých barvách. Can Top se používá opakovaně.
Can Top 4 kusy
za 216 kč zde

Audio Game Chair 701

16. srpna 2011 v 11:13 | MiSs___NaTkA___♥♥
Audio Game Chair 701
Posaďte se mezi audio efekty Vašeho oblíbeného filmu, hry nebo hudby z mp3 přehrávače. Reprodukty zabudované přímo v konstrukci skládacího křesla Vás vtáhnou do dění při minimálních nárocích na prostor.
5 520,00 Kč koupíte zde

4 Step Action Camera

16. srpna 2011 v 11:07 | MiSs___NaTkA___♥♥
4 Step Action Camera je krativním fotoaparátem, který bude vytvářet celý příběh na jediné fotografii. Na jedno klasické políčko kinofilmu zachytíte 4 sekvence jedním stisknutím spouště.
ve třech barvách:
modrá:4 Step Action Camera
fialová:4 Step Action Camera
oranžová:4 Step Action Camera
za 660 kč zde

Univerzální optika

16. srpna 2011 v 11:04 | MiSs___NaTkA___♥♥
Univerzální optika pro mobilní telefony se dá nasadit na každý telefon. Skvělá vychytávka pro fanoušky tuningu mobilních telefonů.
Univerzální optika
za 720 kč zde

Fire Fan

16. srpna 2011 v 11:02 | MiSs___NaTkA___♥♥
Pořádné BBQ potřebuje pořádný oheň. Jestli se nechcete zapotit při žhavení uhlíků, tak se vyzbrojte Fire Fanem.
Fire Fan
to vypadá skoro jak dělo xDD
jinak tady za 240 kč :D

Dino Plant

16. srpna 2011 v 10:54 | MiSs___NaTkA___♥♥
Prehistorický Dino plant z Vás může udělat vládce nad hybernací prazvláštní rostliny, kterou nemusíte zalévat desítky let, a přesto přežije.
Dino Plant
za 240 kč zde

Aqua Drop

16. srpna 2011 v 10:53 | MiSs___NaTkA___♥♥
Aqua drop pomáhá s vylepšováním motorických schopností.
Aqua Drop
za 900 kč pořídíte zde

Levitační karta

16. srpna 2011 v 10:49 | MiSs___NaTkA___♥♥
no tak to už je moc-to musím mít!!!
Bez Vašich dovedností, tato karta přiměje jakékoli malé předměty levitovat. Můžete použít sirku nebo třeba malou kostku lega.
Levitační karta
za 180 kč pořídíte zde

Nanopodložka

16. srpna 2011 v 10:47 | MiSs___NaTkA___♥♥
Malá podložka ze speciálního silikonu, který nezanechává stopy na přichycených předmětech, ani na samotné palubce se bude hodit zejména vášnivým řidičům, kteří zatáčky pořádně klopí.
Nanopodložka
wow!!fakt super! koupíte zde za 101 kč :D

Instantní sníh

16. srpna 2011 v 10:45 | MiSs___NaTkA___♥♥
no tak další vychytávka- instantní sníh-prostě dokonalost! že bych si doma zalyžovala :D

Instatní Sníh

pro zájemce kupte si zde za 180 kč

SVÍTÍCÍ TOALĚŤÁK

16. srpna 2011 v 10:41 | MiSs___NaTkA___♥♥
no tak to už je jako moc....ale kdybyste někdo měli zájem dá se objednat zde za 276Kč :D

no já nemám slov :D Svítící Toaleťák

téma týdne:TOALEŤÁK

16. srpna 2011 v 10:39 | MiSs___NaTkA___♥♥
No když jsem si přečetla téma týdne,myslela jsem že mám halucinace,ale vidím,že asi ne.No tak co k tomu napsat,nic mě nenapadá,ale našla jsem pár skvělejch obrázků tak se mrkněte :D


ŠMOULOVÉ

16. srpna 2011 v 10:20 | MiSs___NaTkA___♥♥
Od 11.8. 2011 můžete v českých kinech sledovat Šmoulové.
V hlavních rolíh se nám ukáže například: Katy Perry, nebo herec známí ze sitkomu ,,Jak jsem poznal vaší matku'' Neil Patrick Harrison.
O co ve Šmoulech půjde?
Zlý čaroděj Gargamel vyžene Šmouly z jejich vesničky a během následného pronásledování všichni společně projdou kouzelným portálem, který je zavede do našeho světa, přímo doprostřed newyorského Central Parku. Malí modří Šmoulové musejí dát hlavy dohromady a najít způsob, jak se dostat zpátky domů do vesničky dříve, než je Gargamel znovu vystopuje.
jinak prosím hlásek tu pro MiSs__NaTkA___-TMAVĚ RŮŽOVÁ díky moooc

for Britiska za hlásek

16. srpna 2011 v 10:14 | MiSs___NaTkA___♥♥
tak tady je:doufám že se ti líbí :D


a jinak prosím hlásek zde pro Miss__NaTkA__-TMAVĚ RŮŽOVÁ díky moooc ráda oplatím

for Catherine Welz za hlásek

16. srpna 2011 v 9:22 | MiSs___NaTkA___♥♥
tak tady je ta klikačka: doufám že se ti líbí:

a hlasujte prosím zde pro MiSs__NaTkA__-TMAVĚ RŮŽOVÁ a napiště do komentíků kolikátej to byl hlas a a s čím klikačku díky moc

prosím o hlásek...

16. srpna 2011 v 8:43 | MiSs___NaTkA___♥♥
Ahojky.přihlásila jsem se do sonb s barvou TMAVĚ RŮŽOVÁ tak prosím hlásněte pro mě.ráda oplatím taky hláskem nebo něčím jiným-můžete si vybrat :D ale ten kterej hlásne,tak mi prosím napište do komentů kolikátý to byl hlas a já vám udělám klikačku :D tak moc díky a hlásněte prosím zde pro MiSs__NaTkA___-TMAVĚ RŮŽOVÁ ráda oplatím díky moooc